Vítejte v calimoto Centru nápovědy! (CZ)

Ahoj a vítej v centru nápovědy calimoto - nejlepší navigační aplikace pro motocykly na světě! 🏍️

Informace:

Upozorňujeme, že naše centrum nápovědy a webová stránka je momentálně k dispozici pouze v angličtině, němčině, francouzštině, italštině a španělštině. Stále však pracujeme na tom, abychom rozšířili naši nabídku a přidali další jazyky.

Zde najdeš množství užitečných článků, které ti pomohou využít naši aplikaci na maximum. S calimoto můžeš plánovat, navigovat, zaznamenávat a vyhodnocovat trasy jen několika kliknutími. Náš jedinečný algoritmus pro zákruty ti ukáže nejkrásnější a nejklikatější trasy ve tvém okolí i po celém světě. Op onze Na našem webu a v aplikaci máš k dispozici více než 200 000 tras sdílených naší komunitou, které tě inspirují pro tvou další jízdu.

Máš otázky týkající se používání calimoto, našeho členství Premium nebo tvého účtu? Pak jsi zde na správném místě! Naše centrum nápovědy ti poskytne rychlé odpovědi na tvé otázky a další užitečné informace o calimoto. 

Používej naše centrum nápovědy jako expert:

  • Využi vyhledávací funkci: Máš konkrétní dotaz? Stačí použít funkci vyhledávání v horní části stránky. Zadej jednotlivá klíčová slova nebo celé věty a my ti ukážeme odpovídající články.
  • Prozkoumej často kladené otázky a kategorie: Pokud se cheš jenom prohlédnout, přejeďi a proklikej se našimi často kladenými dotazy a kategoriemi. Všechny články jsou přehledně seřazeny, aby ti usnadnily orientaci.
  • Podobné návrhy: Nemůžeš najít přesně to, co hledáš? Žádný problém! Na boku ti nabídneme související návrhy na jiné články, kde určitě objevíš to, co hledáš.
  • Dej nám zpětnou vazbu: Byl nějaký článek zvlášť užitečný - nebo ne? Nezapomeň na konci článku dát palec nahoru nebo dolů. Tvůj názor je pro nás důležitý.
  • Kontaktuj naši podporu: Máš další otázky nebo komentáře po přečtení našich článků? Využij náš kontaktní formulář pro přímé spojení s naší podporou.
  • Zjisti více o calimoto: Chceš se o calimoto dozvědět více? Přes naše centrum nápovědy se dostaneš přímo na naši webovou stránku, náš YouTube kanál s užitečnými rychlými tipy, naše sociální mediální kanály a náš newsletter.

 

Máš-li jakékoli další dotazy nebo požadavky, neváhej nás kontaktovat. Užij si objevování a prozkoumávání s calimoto!

S oběma koly na zemi ti přejeme šťastnou jízdu! 👋

Was this article helpful?
9 out of 10 found this helpful

Comments

0 comments

Please sign in to leave a comment.

Articles in this section

Quick Tip(s) Videos
Watch our videos with the best Quick Tips for your next ride.